logo
PRIJAVA

GOVORILNE URE

Govorilne ure so namenjene razgovorom s starši in dijaki ter za konzultacije pri izobraževanju odraslih.  Razrednik in učitelji sodelujejo s starši tudi na roditeljskih sestankih, po potrebi pa se lahko dogovorijo tudi za druge oblike sodelovanja.

SKUPNE GOVORILNE URE so v prostorih šole vsak prvi četrtek v mesecu,

od 17.00 do 18.00 (razen septembra in junija).

Priimek in ime Razrednik Govorilna ura:

prvo polletje 2019-2020

E-naslov
Čagran Franc 3. TaTb Ponedeljek, 11.00-11.45 franc.cagran@guest.arnes.si
Drvarič Andrej Org. PUD Ponedeljek, 7.05-7.50 andrej.drvaric@gmail.com
Flegar Bojana Sreda, 12.40-13.25 bojana.flegar@gmail.com
Gabor Alojz Torek, 11.00-11.45 gabor.alojz@gmail.com
Kogler Anja Ponedeljek, 11.50-12.35 anjakogler13@gmail.com
Jelenovec Zdenka 1. Ta Ponedeljek, 10.10-10.55 zdenka.jelenovec@gmail.com
Matjašič Jerneja 3. ab Torek, 8.45-9.30 jerneja.matjasic@gmail.com
Mesarič Zdenka 1. a Sreda, 8.45-9.30 zdenka.mesaric85@gmail.com
Pelc Vida 2. TaTb Petek, 11.00-11.45 vida.pelc@gmail.com
Pertoci Peter Četrtek, 7.55-8.40 ppertoci@gmail.com
Plej Helena ———— helena.plej@gmail.com
Prašnikar Neuvirt Janja Ravnateljica Petek, 7.05-7.50 janja.prasnikar-neuvirt@guest.arnes.si
Rožanc Zemljič Mateja 4. TaTb Torek, 7.55-8.40 mateja.rozanc-zemljic@guest.arnes.si
Šadl Renata Sreda, 7.55-8.40 renata.sadl@guest.arnes.si
Širec Marjetka Sreda, 12.40-13.25 marjetka.sirec@guest.arnes.si
Škrilec Švegl Tanja Knjižničarka DD: Četrtek, 14.00-14.45 tanja.skrilec-svegl@guest.arnes.si
Štumpf Elvira Ponedeljek, 10.10-10.55 elvira.stumpf@gmail.com
Tibaut Zlatko 5. Pt Četrtek, 11.50-12.35 zlatko.tibaut@guest.arnes.si
Vučak Horvat Melita 4. Pt Torek, 11.50-12.35 melita.vucak@guest.arnes.si
Zelko Dušan Petek, 9.00-9.45 dusan.zelko@guest.arnes.si
Zlatnik Darja 2. ab Sreda, 11.00-11.45 darjaz@siol.net
Ivanič Renata Ponedeljek, 9.30-10.10 renata.ivanic@gmail.com
Jakovljevič Zlatko Petek, 9.30-10.10 zlatko.jakovljevic@siol.net
Senekovič Barbara Torek, 11.00-11.45 barbara.senekovic@gmail.com
Mag. Šavora Simona Sreda, 13.25-14.10 simona.savora@gmail.com
Šauperl Vogrin Nataša Četrtek, 9.30-10.10 natasa.sauperl.vogrin@konservatorij-maribor.si
Mag. Katalinić Evelina Svetovalna delavka Torek, 8.00-11.00

Sreda, petek, 8.00-12.00

evelina.katalinic@googlemail

 

Razporeditev dijakov v oddelke oz. skupine z razredniki:

Razred/

program

Poklic Število/

15. 9. 2019

Razrednik/sorazrednik
SPI: SREDNJE POKLICNO IZOBRAŽEVANJE
1.a gastronom hotelir 13 Zdenka Mesarič/Zdenka Jelenovec
2.ab

(PRA: torek, sreda)

gastronom hotelir 18+8 Darja Zlatnik/Dušan Zelko
3.ab (v šoli 2. polletje) gastronom hotelir 17+12 Jerneja Matjašič/Franc Čagran
Skupaj SPI  
SSI: SREDNJE STROKOVNO IZOBRAŽEVANJE
1.Ta gastronomsko-turistični tehnik 11 Zdenka Jelenovec/Zdenka Mesarič
2.TaTb gastronomsko-turistični tehnik 6+10 Vida Pelc/Zlatko Tibaut
3.TaTb gastronomsko-turistični tehnik 8+19 Franc Čagran/Jerneja Matjašič
4.TaTb gastronomsko-turistični tehnik 6+20 Mateja R. Zemljič/Flegar Bojana
Skupaj SSI  
PTI: POKLICNO- TEHNIŠKO IZOBRAŽEVANJE
4.Pt gastronomski tehnik 13 Melita Vučak Horvat/Janja Prašnikar Neuvirt
5.Pt gastronomski tehnik 12 Zlatko Tibaut/Vida Pelc
Skupaj PTI  
173

+ podaljšani status (3)

 

 

URNIK ZVONJENJA

 

Ura Urnik zvonjenja
1.       ura 7.05 – 7.50
2.       ura 7.55 – 8.40
3.       ura 8.45 – 9.30
GLAVNI ODMOR – MALICA v dijaškem domu: 9.30 – 10.10
4.      ura 10.10 – 10.55
5.      ura 11.00 – 11.45
6.      ura 11.50 – 12.35
7.      ura 12.40 – 13.25
8.      ura 13.30 – 14.15