logo
PRIJAVA

GOVORILNE URE

Govorilne ure so namenjene razgovorom s starši in dijaki ter za konzultacije pri izobraževanju odraslih.  Razrednik in učitelji sodelujejo s starši tudi na roditeljskih sestankih, po potrebi pa se lahko dogovorijo tudi za druge oblike sodelovanja.

SKUPNE GOVORILNE URE so v prostorih šole vsak prvi četrtek v mesecu,

od 17.00 do 18.00 (razen septembra in junija).

Razpored tedenskih govorilnih ur (drugo polletje):

 

Priimek in ime Razrednik Govorilna ura E-naslov
Čagran Franc 2. TaTb Četrtek, 8.45-9.30 franc.cagran@guest.arnes.si
Drvarič Andrej Ponedeljek, 7.55-8.40 andrej.drvaric@gmail.com
Flegar Bojana Sreda, 8.45-9.30 bojana.flegar@gmail.com
Gabor Alojz Torek, 8.45-9.30 gabor.alojz@gmail.com
Jelenovec Zdenka 4. Tb Sreda, 10.10-10.55 zdenka.jelenovec@gmail.com
Matjašič Jerneja 2. ab Četrtek, 8.45-9.30 jerneja.matjasic@gmail.com
Mesarič Zdenka 4. Ta Sreda, 7.55-8.40 zdenka.mesaric85@gmail.com
Pelc Vida 1. Ta Sreda, 8.45-9.30 vida.pelc@gmail.com
Pertoci Peter Ponedeljek, 10.10-10.55 ppertoci@gmail.com
Plej Helena Ponedeljek, 11.50-12.35 helena.plej@gmail.com
Prašnikar Neuvirt Janja Ponedeljek, 9.30-10.10.40 janja.prasnikar-neuvirt@guest.arnes.si
Rožanc Zemljič Mateja 3. TaTb Torek, 9.30-10.10 mateja.rozanc-zemljic@guest.arnes.si
Šadl Renata Torek, 12.40-13.25 renata.sadl@guest.arnes.si
Širec Marjetka Četrtek, 11.50- 12.35 marjetka.sirec@guest.arnes.si
Škrilec Švegl Tanja 5. Pt Sreda, 8.45-9.30 tanja.skrilec-svegl@guest.arnes.si
Štumpf Elvira Torek, 9.30-10.10 elvira.stumpf@gmail.com
Tibaut Zlatko 4. Pt Petek, 11.50- 12.35 zlatko.tibaut@guest.arnes.si
Vučak Horvat Melita 3. ab Četrtek,  7.55-8.40 melita.vucak@guest.arnes.si
Zelko Dušan Ponedeljek, 9.00-10.00 dusan.zelko@guest.arnes.si
Zlatnik Darja 1. a Četrtek,  11.00 – 11.45 darjaz@siol.net
Šauperl Vogrin Nataša Četrtek, 9.30-10.10 natasa.sauperl.vogrin@konservatorij-maribor.si
Ivanič Renata Ponedeljek,11.00-11.45 renata.ivanic@gmail.com
Jakovljevič Zlatko Ponedeljek,13.30-14.15 zlatko.jakovljevic@siol.net
Mag. Katalinić Evelina Svet. del. Ponedeljek, 10.00-12.00

Sreda, petek, 8.00-12.00

evelina.katalinic@googlemail

 

Kogler Anja Torek, 7.55-8.40 anjakogler13@gmail.com
Krivec Sabina sabina.krivec@gmail.com
Musič Simona Ponedeljek,11.00-11.45 pipi.simona@gmail.com
Senekovič Barbara Sreda, 13.30-14.15 barbara.senekovic@gmail.com
Mag. Šavora Simona Sreda,  13.30-14.15 simona.savora@gmail.com
Šiftar Šiplič Nataša Ponedeljek,11.50-12.35 natasa.siplic@gmail.com

Razporeditev dijakov v oddelke oz. skupine z razredniki:

Razred/

program

Poklic Število/

15. 9. 2018

Razrednik/sorazrednik
SPI: SREDNJE POKLICNO IZOBRAŽEVANJE
1.a gastronom hotelir 24 Darja Zlatnik/Peter Pertoci
2.ab

(PRA: torek, sreda)

gastronom hotelir 17+14 Jerneja Matjašič/Franc Čagran
3.ab (v šoli 1. polletje) gastronom hotelir 13+6 Melita Vučak Horvat/Renata Šadl
Skupaj SPI  
SSI: SREDNJE STROKOVNO IZOBRAŽEVANJE
1.Ta gastronomsko- turistični tehnik 16 Vida Pelc/Zlatko Tibaut
2.TaTb gastronomsko- turistični tehnik 9+14 Franc Čagran/Jerneja Matjašič
3.TaTb gastronomsko- turistični tehnik 7+20 Mateja R. Zemljič/Zdenka Mesarič
4.Ta gastronomsko- turistični tehnik 12 Zdenka Mesarič/Mateja R. Zemljič
4.Tb gastronomsko-turistični tehnik 24 Zdenka Jelenovec/Janja Prašnikar N.
Skupaj SSI  
PTI: POKLICNO- TEHNIŠKO IZOBRAŽEVANJE
4.Pt gastronomski tehnik 18 Zlatko Tibaut/Melita V. Horvat
5.Pt gastronomski tehnik 13 Tanja Š. Švegl/Alojz Gabor
Skupaj PTI 207

URNIK ZVONJENJA

 

Ura Urnik zvonjenja
1.       ura 7.05 – 7.50
2.       ura 7.55 – 8.40
3.       ura 8.45 – 9.30
GLAVNI ODMOR – MALICA v dijaškem domu: 9.30 – 10.10
4.      ura 10.10 – 10.55
5.      ura 11.00 – 11.45
6.      ura 11.50 – 12.35
7.      ura 12.40 – 13.25
8.      ura 13.30 – 14.15